POMELO

POMELO

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 664
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xiamen Meitu Technology Co., Ltd.

POMELO uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan fotoğraflarınıza efekt ve filtreler ekleyebiliyor, onları düzenleyebiliyorsunuz.

POMELO uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının hiç zorlanmadan mobil cihazlarından tüm fotoğraf çekme ve düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında. Hem hızlı yapısı hem de sorunsuz arayüzü sayesinde uygulamayı kullanırken tüm özelliklerinden hiç bir sorunla karşılaşmadan faydalanabileceğinizi düşünüyorum.

Uygulamanın en çok dikkat çeken yanı, içerisinde bulunan 70'ten fazla fotoğraf filtresinin tüm kullanıcılara açık olması ve böylelikle fotoğrafların her zaman en uygun filtre seçenekleriyle birlikte kullanılabilmesi. Ayrıca bu filtrelerin ne kadar güçlü bir şekilde kullanılacağını da yine her filtreye özel menülerden belirleyebiliyorsunuz.

POMELO'da bulunan bazı filtrelerin gerçek zamanlı olarak uygulanabilir olmaları sayesinde fotoğrafınızı çekerken henüz çekim gerçekleşmeden sonucu görebiliyorsunuz. Özellikle en hızlı şekilde fotoğrafı çekmesi gereken kullanıcıların bu özellikten faydalanacaklarına inanıyorum.

Tabii ki uygulamanın tek yeteneği filtre uygulamak değil. Kırpma, döndürme, solgunlaştırma, açı verme gibi pek çok diğer özellik de yine kullanıcıları bekliyor. Instagram ile uygun boyutlardaki kare fotoğraflar da çekebilen POMELO, sosyal ağlarda paylaşım yapmayı seven kullanıcılar için de gerekli tüm seçenekleri barındırıyor.

Eğer yeni ve etkili bir fotoğraf efekt yahut filtre düzenleme uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.