Staying Together

Staying Together

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 152
  • DOSYA BOYUTU 35.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naquatic LLC

Staying Together renkli ve eğlenceli bir platform oyunudur

Staying Together eğer platform oyunu oynamayı seviyorsanız ve bu eğlenceyi mobil cihazlarınızda yaşamak istiyorsanız tavsiye edeceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Staying Together'da 2 sevenin birbirine kavuşma hikayesi konu alınıyor. Oyundaki temel amacımız da bu 2 sevenin buluşmasını sağlamak ve hastretlerine son vermek. Oyunda 2 kahramanı aynı anda yöneterek zorlu bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Tek bir kahramanın ihtiyaçlarını gidermemiz oyunda ilerleyebilmemiz anlamına gelmiyor; bu nedenle uyumlu bir düzen içerisinde 2 kahramanla aynı anda ilerlememiz gerekmekte.

Staying Together içerisinde özel olarak tasarlanmış bölümlerle karşılaşıyoruz. Bu bölümlerde yer alan bulmacalar da oıldukça zekice tasarlanmış. Bu bulmacaları çözerken bolca eğleneceğinizi ve zoru başarma keyfini yaşayacağınızı söyleyebilirim. Oyunun grafikleri kendine has bir tarza sahip. Renkli ve canlı arkaplanlarla birleşen sevimli kahraman tasarımları oyunun tatmin edici bir görsel kalite sunmasını sağlıyor.

Eğer güzel görünen ve yaratıcı şekilde tasarlanmış bulmacalarla süslü bir platform oyunu oynamak isterseniz Staying Together'ı deneyebilirsiniz.