Tastekid.com (web)

Tastekid.com

Tastekid.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tastekid.com servisi sayesinde beğendiğiniz film, müzik, kitap, oyun isimlerini yazarak, benzer türde öneriler alabilirsiniz.

Tastekid.com servisi sayesinde beğendiğiniz film, müzik, kitap, oyun isimlerini yazarak, benzer türde öneriler alabilirsiniz.

Çoğu zaman sevdiğimiz tarzda filmler bulmak zor bir iş haline gelebiliyor. Bu durumda internetten ya da arkadaşlarımızdan tavsiyeler almak zorunda kalıyoruz. Böyle durumlar için ilaç gibi gelecek bir servisten bahsedeceğim. Tastekid.com sitesine beğendiğiniz bir filmin adını yazıyorsunuz ve karşınıza benzer türde filmler listeleniyor. Listede yer alan filmlerden izlemediğiniz varsa, hiç düşünmeden seyredebilirsiniz.

Tastekid servisi film önerisi dışında aynı zamanda müzik, kitap, yazar ya da oyun tavsiyesinde de bulunabiliyor. Mesela sevdiğiniz bir müzik grubu var diyelim, grubun adını kutuya yazarak benzer tarzda müzikler yapan grupları listeleyebilirsiniz. Aynı işlemleri oyun, kitap ve yazar tavsiyesi almak için de kullanabilirsiniz.

Çok geniş bir veritabanına sahip olan Tastekid, Türkçe sonuçlarda da tavsiyeler verebiliyor. Benim denediğim birkaç aramada doğru sonuçlar aldım ancak, bazı aramalarımda sonuç alamadığımı da söyleyebilirim.

Eğer tavsiye almak istediğiniz bir servis arıyorsanız, Tastekid.com sitesini sık kullandığınız web siteleri arasına eklemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR