Twitch (web)
Twitch
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    11,822

  • Üretici

    Twitch Interactive, Inc.

Online oyunlar için canlı yayın müsabakaların yayınlandığı bu web servisini her oyun meraklısı mutlaka kullanmalı.

Twitch web uygulaması oyun meraklılarının oyunlarına dair canlı yayınlarını gerçekleştirdikleri veya diğer kullanıcıların canlı yayınlarını izledikleri kaliteli bir servis. Özellikle MMORPG oyunlar veya strateji oyunları için sık sık müsabakalar düzenlendiğini dikkate alırsanız, bu yayınları takip edebilmek ve en son gelişmelerden haberdar olmak için Twitch'i kesinlikle takip etmeniz gerekiyor.

Twitch'in arayüzü çok basit ve istediğiniz oyuna hemen ulaşabileceğiniz şekilde düzenlenmiş. Dilerseniz oyunlara dair kanalları takip edebiliyor ve yayın akışınızda bu kanallardaki yayınların görünmesini sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda internet bağlantı hızınıza göre kalite ayarını otomatik olarak değiştiren Twitch sayesinde yayınınızı kesintisiz olarak izleme şansınız var.

O an popüler olan ve çok kişi tarafından izlenen müsabakaları da hemen görme şansınız olması sayesinde haberiniz olmayan bir maç olduğunda ana sayfadan bilgi alabiliyorsunuz. Videoları izlerken diğer kullanıcılarla birlikte sohbet edebilme imkanı ise maçın kritiklerini yapmak için sizlere fırsat sunuyor. Online oyun oynuyorum diyen herkesin denemesi ve kullanması gereken bir web uygulaması olan Twitch'i kaçırmayın.

YORUMLAR