BackGrounder 1.1.0 (windows)

BackGrounder

BackGrounder
ÜCRETSİZ
İndir 1.33 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BackGrounder programını kullanarak fotoğraflarınızı kolayca kırpabilir veya yeniden boyutlandırabilirsiniz.

BackGrounder programı, Windows işletim sistemli bilgisayarınızda görseller, fotoğraflar ve resimler üzerinde yeniden boyutlandırma ve kesme işlemleri yapmanızı sağlayabilen ücretsiz ve basit bir program. Eğer çok gelişmiş fotoğraf düzenleme işlemlerine ihtiyacınız yoksa ancak en kolay yoldan temel işlemler uygulamak isterseniz kesinlikle denemeniz gerekenler arasında.

Arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış olan programın zaten bir kaç parametreyi değiştirmenize izin vermesi nedeniyle hiç zorlanmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Maalesef sürükle bırak desteği barındırmaması nedeniyle bir dosyayı eklemek istediğinizde programın kendi arayüzündeki butonları kullanmanız gerekliliği var. Ayrıca sadece JPG formatı ile çalışabiliyor ancak hali hazırda en popüler görsel formatı olduğu için bu konuda çok sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Yeniden boyutlandırma ve kesme işlemlerini saliseler içerisinde tamamlayabilen ve sonuçları ilk olarak önizleme yoluyla size gösterebilen program, daha sonra düzenlenen dosyayı yine JPG formatında kaydediyor.

Çok detaylı ve karmaşık işlemler yapabilen programlara ihtiyacınız varsa BackGrounder yetersiz kalacaktır ancak hızlı ve basit resim düzenleme için en uygun programlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR