Bandwidth Manager 3.1.0 (windows)

Bandwidth Manager

Bandwidth Manager
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aynı anda internet tüketen bilgisayarların veya programların birbirine mani olmaması için limitler koymanızı sağlayan bir uygulama.

İnternet faturanız beklediğinizden daha yüksek bir miktara ulaştıysa bunun en büyük sebebi de farkında olmadığını nedenlerse başka insanların kotanızı aşacak kadar çok internet bağlantınızı kullanıyor olma ihtimalinden kaynaklanıyor olabilir. Bandwidth Manager size oldukça hesaplı bir öneri sunuyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile 30 günlük deneme süresi boyunca bu uygulamanın tüm fonksiyonlarından faydalanabileceksiniz.

Belirlediğiniz şartlara göre internet bağlantınızı denetleyen Bandwidth Manager ile internet bağlantısını dilediğiniz gibi yönlendirebileceğiniz için kullanmak istediğiniz internet kaynaklı yazılım veya araçları daha etkin bir şekilde kullanabileceksiniz. Böylece Torrent dosyalarınızı indirirken tarayıcınızın da yeterli bağlantı gücüne sahip olmasını sağlayabileceksiniz.

Belirli IP ve MAC adreslerine göre de bağlantı atamaları yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde misafir olarak ağınıza katılan kullanıcıların tüm internetinizi kullanıp sizi yavaşlatmasına mani olabiliyorsunuz. Bu sayede daha adil bir paylaşım modelini inşa etmek de mümkün olacaktır.

Tek bir cihaz üzerinde kuruluyken aynı ağın içerisinde yer alan tüm cihazların bağlantısını denetleyebilen bu uygulama ile Windows arayüzünden aşina olduğunuz sade bir ekran kolay uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.

YORUMLAR