BatchInpaint 2.1 (windows)

BatchInpaint

2.1
BatchInpaint
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 8.13 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BatchInpaint, fotoğraflarınızın üzerinde yer alan istenmeyen nesneleri silebileceğiniz kullanışlı bir resim editörüdür.

BatchInpaint, kullanıcıların fotoğrafları üzerinde istemediği ve gereksiz gördüğü nesneleri silebilmek için kullanabilecekleri oldukça kullanışlı bir resim editörüdür.

Program yardımıyla resimler üzerinde yer alan tarihleri, filigranları veya istemediğiniz diğer tüm nesneleri kolaylıkla silebilir ve fotoğraflarınızı çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan program yardımıyla tek yapmanız gereken şey, fotoğraflarınız üzerinde yer alan istemediğinzi nesneleri seçmek ve sonrasında ilgili işlem sürecini başlatarak, fotoğraflarınızı istediğiniz halleriyle sabit diskiniz üzerine kaydetmektir.

Ayrıca program içerisinde yer alan gelişmiş araçlar yardımıyla dijital fotoğraflarınız üzerinde yüzünüze rötüş yapabilir, istenmeyen kırışıklık ve lekeleri temizleyebilirsiniz.

Oldukça modern ve şık görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, gayet anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede her seviyeden bilgisayar kullanıcısı BatchInpaint'i rahatlıkla kullanabilir.

Fotoğraflarınız üzerinde olmasını istemediğiniz nesneler veya işaretler mi var? Tüm bunları sadece birkaç kolay adımda silmek mi istiyorsunuz? Yapmanız gereken şey çok kolay. Fotoğraflarınız üzerinde yer alan istenmeyen nesneleri BatchInpaint ile kolay ve hızlı bir şekilde silebilirsiniz.

BatchInpaint Özellikleri:

  • Filigran silme
  • İstenmeyen nesneleri silme
  • Tarih damgalarını silme
  • Dijital yüz rötuşu
  • Kırışıklık ve cilt lekelerini temizleme