Crafting Dead (windows)

Crafting Dead

Crafting Dead
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crafting Dead, FPS türünde bir online hayatta kalma oyunudur

Crafting Dead, Minecraft benzeri grafikleri PUBG oyunundan alışık olduğumuz oyun sistemi ile birleştiren b türünde bir hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bizi bir zombi kıyametinin ortasına atan Crafting Dead'de zombi salgınının bir ilacı bulunuyor; fakat bu ilaca ulaşmak büyük bir uğraşı gerektiriyor. Biz oyuna elimizde hiçbir şey yokken başlıyoruz, haritayı keşfederek yeni silahlar, zırhlar ve eşyalar keşfedip planları kullanarak özel eşyalar inşa ediyoruz. Bütün bunları yaparken unutmamamız gereken tek şey bizim gibi silah, zırh ve eşya peşinde koşan ve zombi salgınının ilacını elde etmeye çalışan başka oyuncuların da olduğu. Bu da savaşların kaçınılmaz olacağı anlamına geliyor.

İlk olarak tek kişilik bir Minecraft modu olarak ortaya çıkan Crafting Dead, şimdi tek başına bir oyun haline getiriliyor. Oyuncular Crafting Dead oynarken bir yandan geniş bir haritada kaynak ve silah bulmaya, diğer yandan attıkları her adımı düşünerek diğer oyunculara av olmamaya çalışıyorlar. Bu da heyecanlı bir oyun atmosferi yaratıyor.

Crafting Dead'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde listelenmekte: 

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GTX 750 ekran kartı

- DirectX 9.0

- 6 GB boş depolama alanı