DiskAid 6.6.5 (windows)

DiskAid

DiskAid
ÜCRETSİZ
İndir 12.92 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DiskAid, iPhone ve iPod gibi iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızı taşınabilir disk olarak bilgisayarınıza göstermenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

DiskAid, iPhone ve iPod cihazları üzerinde biraz daha kontrol sahibi olmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan oldukça kullanışlı bir yardımcı programdır. Program yardımıyla USB kablosu aracılığıyla bilgisayarınız üzerine bağlayacağınız iPhone ve iPod cihazları taşınabilir disk olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede dosya transfer işlemleri için iPhone ve iPod'u rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Programı kullanmak için bilgisayarınız üzerinde iTunes'un kurulu olması gerekse de dosya transferlerini çok daha kolay bir şekilde ve daha kullanıcı dostu bir ortamda yapabileceksiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan programı bilgisayarınıza kurduktan sonra yapmanız gereken tek şey Apple cihazınızı USB kablosu yardımıyla bilgisayarınıza bağlamak. Sonrasında program otomatik olarak cihazınızı tanıyacaktır ve cihazınız içerisinde yer alan dosyalara erişmenize olanak sağlayacaktır.

Sürükle bırak desteğinin de yer aldığı program yardımıyla dosyalarınızı bir klasörden diğerine sürükleyerek taşıyabilirsiniz.

Program üzerinde yer alan beş ana özellik arasında: bilgisayara kopyalama, klasörü cihaza kopyalama, dosyaları cihaza kopyalama, klasör oluşturma ve cihazdan silme seçenekleri yer almaktadır.

Tüm Windows sürümleri üzerinde sorunsuz şekilde çalışan program, sistem kaynaklarınızı da oldukça ılımlı şekilde kullanır ve herhangi bir şekilde donma/takılmalara neden olmaz.

Sonuç olarak iPhone ve iPod kullanıcıları için oldukça yararlı bir program olan DiskAid, Apple cihazlarını taşınabilir disk olarak kullanmak isteyen kullanıcıların mutlaka bilgisayarları üzerinde yer alması gereken bir program.