FileOptimizer 8.40.1484 (windows)

FileOptimizer

FileOptimizer
ÜCRETSİZ
İndir 29.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki dosyaları sıkıştırmak ve optimizasyonlarını sağlamak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda bulunan dosyaların en kolay yoldan optimizasyonunu sağlayabilmek ve böylece olabildiğince az yer kaplamalarını sağlamak FileOptimizer programıyla oldukça basit hale geliyor. Genellikle sabit diskimizde bulunan dosyalar gereğinden fazla yer kaplarlar ve doğru şekilde yerleştirilmeleri, sıkıştırılmaları ve hazırlanmaları için ekstra işlemlere ihtiyaç duyulur.

FileOptimizer, sahip olduğu sıkıştırma algoritmaları sayesinde neredeyse bütün dosya formatları üzerinde işlem gerçekleştirebiliyor ve böylece dosyayı herhangi bir zip içerisine almanıza gerek kalmadan küçültebiliyor. Bilhassa binlerce dosyalık arşivler barındıranlar yahut web tasarımla uğraşanlar tarafından beğenileceğine inandığım uygulama, hem disk alanından tasarruf yapabilmenizi sağlıyor, hem de dosyaların daha hızlı açılabilmesine yardımcı oluyor.

Oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olması nedeniyle ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklerine bir kaç tıklama ile ana ekran üzerinden ulaşabilirsiniz. Kurulum süreci de programın kendisi kadar kolay diyebilirim. Sıkıştırılmış dosyaların orijinallerini geri dönüşüm kutusunda tutması sayesinde herhangi bir sorunda tüm işlemi kolayca geri alabiliyorsunuz.

Farklı sıkıştırma seviyeleri konusunda sunduğu destekten faydalanarak dosyalarınızın istediğiniz şekilde optimize edilmesini de sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR