Ghost Surfer 1.0 (windows)

Ghost Surfer

1.0
Ghost Surfer
ÜCRETSİZ
İndir 7.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghost Surfer ile internet üzerinde iz bırakmadan gezinti yapabilirsiniz

Ghost Surfer kullanıcılara internet üzerinde anonim gezinti yapma ve kişisel bilgi güvenliğini koruma imkanı veren ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir engelli sitelere giriş programıdır.

Günümüzde IP adresimiz üzerinden yürütülen internet trafiğimiz kötü niyetlerle takip edilebilmektedir. Şifre güvenliği gibi öğeleri tehlikeye düşüren bu durum hem maddi hem manevi zarara yol açabilmekte, sosyal medya hesaplarımız ve banka hesaplarımız hacklenebilmektedir. Bu nedenle kişisel bilgilerimizi ele veren IP adresimizi gizlemek bir ihtiyaç olmaktadır.

Günümüzün en büyük internet problemlerinden bir diğeri de internet üzerindeki sansür ve kısıtlamalardır. Haber alma özgürlüğüne müdahale niteliğinde olan bu sansür eğilimleri yaygın olarak kullanılan YouTube, SoundCloud ve benzeri popüler internet hizmetlerinin engellenmesine neden olabiliyor. Bu nedenle yasaklı sitelere giriş için bize çözüm üretecek alternatif yollara başvurma ihtiyacı hissediyoruz.

İşte Ghost Surfer bu konularda bize yardımcı olabilen bir program. Bir internet tarayıcısı yapısında olan Ghost Surfer internet trafiğimizi başka coğrafi konumlarda yer alan bilgisarlar üzerinden gerçekleştirmemize imkan tanıyarak IP adresimizi maskeliyor ve kişisel bilgilerimizin çalınmasını engelliyor. Bu sayede internet üzerindeki bölgesel engellemeleri de aşabiliyoruz.

YORUMLAR