GIFlist 3.1 Build 48 (windows)

GIFlist

GIFlist
ÜCRETSİZ
İndir 1.45 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GIFlist programını kullanarak bilgisayarınızdaki görsel dosyalarının listesini ve önizlemelerini hemen yaratabilirsiniz.

GIFlist programı, bilgisayarınızdaki klasörlerde yer alan resim dosyalarını görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve basit programlardan bir tanesi. Ancak temel özelliği resimlerinizin direkt olarak önizlemelerini sunması ve dosya adları yerine görünümleri kullanarak taramanıza izin vermesi diyebilirim.

Dolayısıyla bilhassa sık sık fotoğrafçılık işleri ile uğraşanların en kolay yoldan birden fazla resmi aynı anda görüntülemelerine ve işlemlerini buna göre yapmalarına izin veriyor. Temel resim formatlarını yani JPG, PNG ve GIF formatlarını destekleyen uygulama, aynı anda gösterebildiği fotoğrafların farklı formatlarda olmalarına da imkan tanıyor.

Programın işlerinizi hızlandırabilecek en önemli özelliği, belirlediğiniz klasörlerdeki resim dosyalarını bir HTML dökümanına dökmesi ve böylece web tarayıcınızı kullanarak tüm resimlerinizi bir web sayfasında görmenize imkan tanıması. Böylece her defasında küçük resimlerin yüklenmesini beklemek zorunda değilsiniz ve resimleriniz karşınıza kolay kullanılır ve hızlı bir tarayıcı ekranında gelecektir.

Yerel sabit diskler haricinde ağ üzerinden ya da diğer disk sürücüleri üzerinden de çalışabilen programın arama ve tanımlama özellikleri de çok hızlı ve verimli bir şekilde çalışıyor. Web tasarımı ve grafik tasarım işleriyle uğraşanlar da programı faydalı bulacaklardır.

YORUMLAR