HashMyFiles 2.17 (windows)

HashMyFiles

HashMyFiles
ÜCRETSİZ
İndir 0.06 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HashMyFiles programını kullanarak elinizdeki dosyaların hash kodu bilgilerini kolayca öğrenebilirsiniz.

HashMyFiles programını kullanarak elinizde bulunan dosyaların hash kodu bilgilerine ulaşabilirsiniz ve böylece dosyaların tam olup olmadıklarını kolayca kontrol edebilirsiniz. Uygulama taşınabilir bir uygulama olduğu için herhangi bir kurulum da gerektirmiyor ve böylece flash diskinize attıktan sonra istediğiniz yerde çalıştırabilirsiniz.

Programın arayüzü oldukça temiz bir şekilde hazırlanmış ve herhangi bir karışıklığa mahal vermemesi sayesinde sorunsuzca istediğiniz bilgileri edinme imkanı doğmuş. Hash bilgilerini hesaplamak istediğiniz dosyaları dilerseniz sürükle bırak desteğini kullanarak, dilerseniz de klasörler menüsünden taratarak kolayca program içerisinde alabiliyorsunuz.

Desteklenen hash kodları formatları arasında ise şunlar yer alıyor: MD5, SHA1, CRC32, SHA256, SHA512 ve SHA384. Hash bilgilerinin yanında dosyaya ait yaratılma ve düzenlenme tarihleri, boyutu, dosya ve ürün versiyonu, kimlik durumu ve uzantısı gibi ek bilgiler de program içerisinde gösteriliyor.

Varolan dosya bilgilerini txt, html, xml ve csv dosyalarına aktararak kayıt altına da alabilir ve daha sonra kullanabilirsiniz. Programı direkt açmanın yanında, dosyaya direkt sağ tıkladıktan sonra sağ tık menüsündeki kısayolu kullanma şansınız da elbette ki var.