Hddb 1.0.2 (windows)

Hddb

Hddb
ÜCRETSİZ
İndir 0.60 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hddb programıyla bilgisayarınızda kolayca dosya ve dizin aramaları gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarında sık sık dosya arşivleri hazırlayanlar ve binlerce dosya ile uğraşanlar, bu dosyaların yönetimini Windows'un kendi dosya gezgini ile yaparken oldukça zorlanacaklardır. Zira dosya gezgini pek çok gelişmiş özellikten mahrum ve aynı zamanda yeterince hızlı değil.

Hddb programı ise aradığınız tüm dosyaları dakikalarca süren uzun aramalarla değil, sadece bir kaç saniye içerisinde bulabiliyor ve böylece dosyaların yönetimini kolaylaştırıyor. Programın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış ve aramaları yaparken kaybolmak yahut işlevlerin nasıl kullanılacağını kurcalamak gerekmiyor. Ayrıca ücretsiz olarak sunulması sayesinde herkesin ulaşabileceği bir program diyebilirim.

Dosyalarınız arasında arama yaparken tüm dosya adını hatırlamıyorsanız bile sorun olmayacaktır. Zira kısmen girdiğiniz dosya adıyla yahut dosya uzantısıyla da aramalar yapabilen program, arşiviniz arasında kaybolmanızı engelleyecektir.

Ortaya çıkan dosya listesini isterseniz TXT formatında bilgisayarınıza kaydedebilir ve böylece bir yazı dosyası içerisinde saklayabilirsiniz. Elde edilen sonuçları ayrı ayrı kopyalamak da mümkün ve daha sonra kopyalanan verileri de istediğiniz gibi yapıştırabilirsiniz.