ImgWater 1.0.0.0 (windows)

ImgWater

ImgWater
ÜCRETSİZ
İndir 0.15 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hazırladığınız görsellerin çalınmasını engellemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir watermark programı.

Hazırladığınız görsel çalışmalar, çektiğiniz fotoğraflar ve benzer diğer işleri internet üzerinden paylaştığınızda onların çalınmaya ne kadar müsait olduklarını ve görsellerinizi kullananların neredeyse hiç bir zaman sizin adınızı kullandıkları yerde geçirmediklerini siz de fark etmişsinizdir. Maalesef resimler ve fotoğraflarla uğraşanların en büyük sorunlarından bir tanesi haline gelen bu durum, hakkınızın yenmesine neden oluyor ve dolayısıyla istenmiyor.

ImgWater programı, bu ihtimali biraz da olsa azaltmak için kullanabileceğiniz ve resimlerinize kendi mesajınızı, adınızı veya markanızı ekleyebileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir program. Benzer pek çok watermark programının aksine basit yapısını korumayı başaran program, böylece onlarca farklı ve anlaşılmaz seçenek yerine direkt olarak kendi görsellerinizi hemen koruyabilmenizi sağlıyor.

Program bütün temel resim ve fotoğraf formatlarını desteklediği için hangi formatta hazırlarsanız hazırlayın görselleriniz korunmaya hazır olacaklardır. Ana ekranda yer alan önizleme penceresi sayesinde eklediğiniz damganın nasıl duracağını da anında görebilir ve daha sonra kaydedebilirsiniz.

Eklediğiniz yazının fontu ve rengi gibi seçenekleri düzenleme olanağı sayesinde resimlerinizle uyumsuz damgalar hazırlamak yerine direkt olarak uyum sağlayabilen ve sırıtmayan watermarklar ekleyebilirsiniz. Telif haklarınızı korumak için basit ve yalın bir araç arıyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR