Kuku Kube (windows)

Kuku Kube

Kuku Kube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kuku Kube, Windows 8.1 üzeri cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz bir göz testi oyunu.

Kuku Kube, gözü test eden Windows 8 oyunları arasında ve de tüm platformlarda en çok oynanan göz testi oyunu. Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz bulmaca oyununda amaç farklı renkte küpü bulmak. Kulağınıza basit geldiyse sizi oynamaya davet ediyorum.

Kuku Kube, Android ve iOS platformunda patlama yapmış ancak Windows platformuna uğramamış oyunlar arasında. Tür olarak biraz bulmaca biraz beceri diyebilirim. Rengarenk bir tabloda farklı renkte küpü bulmak için gözlerimizi oldukça zorlamamız gereken oyunda onlarca seviye yer almakta ancak 30’a kadar zor geleceğinizi söyleyebilirim. Oyunu zorlaştıran ise ilerleyen bölümlerde hem renklerin daha canlı olması, hem de süre kısıtlamasının olması. İlk bölümlerde farklı renkte kutucuk apayrı bir renk olduğundan gözümüz anında seçebiliyor. Ancak birkaç bölüm sonra renkler birbirine yaklaşmaya başlıyor ve çok daha parlak renkler karşımıza çıkarılıyor. Oyunu belli bir süre oynadıktan sonra göz yorulduğundan oyuna veda etmiş oluyoruz.

Gözü test eden aynı zamanda fazla oynamada yoran bu bulmaca oyunu mobilde oldukça heyecanlı olmasına rağmen Windows cihazımda oynadığımda aynı heyecanı alamadım. Geri sayım bittiğinde skorumuzu paylaşamıyoruz. Ayrıca yanlış bulduğumuz küp sonrasında puanımız azalmıyor, deneme yanılma yoluyla farklı küpü bulabiliyoruz. Bu eksikler kapatılırsa, Windows Mağazası’nda bir alternatifi de olmadığından oyun daha zorlu, eğlenceli ve popüler olacaktır.