Liri Browser 0.3 (windows)

Liri Browser

0.3
Liri Browser
ÜCRETSİZ
İndir 33.30 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Liri Browser programı ile internet gezintileriniz artık daha hızlı ve daha renkli.

Liri Browser, bilgisayarlarında yeni bir web tarayıcısı kullanmak isteyenlerin deneyebilecekleri açık kaynak kodlu ve ücretsiz browser uygulamaları arasında yer alıyor. Pek çok PC kullanıcısı, son zamanlarda popüler web tarayıcılarının çok fazla özelliğe sahip olduğunu ve bu nedenle giderek daha yavaş çalıştığını belirtiyor ve Liri Browser buna karşın temel olarak hızıyla öne çıkmaya çalışıyor. Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle gelmesi sayesinde internet gezintilerini daha keyifli hale getireceğini söyleyebilirim.

Google'ın Android üzerinde kullanmayı tercih ettiği ve kendi uygulamalarına entegre ettiği materyal dizayn anlayışını web tarayıcılarına taşıyan yapısıyla kullanıcıların görsel anlamda tatmin olmalarını sağlayacaktır diyebilirim. Minimal ve yüksek kullanışlılığa sahip bir yapıda üretilmiş olan tarayıcı, bir iki tıkla tüm işlemleri gerçekleştirmenize izin veriyor.

Chromium web tarayıcısının motoru üzerine yapılandırılmış olan Liri Browser, böylece web sitelerini görüntüleme konusunda herhangi bir sorun yaşamıyor. Ancak Chrome ve Chromium'dan daha hızlı çalışacak şekilde yapılandırılmış olması öne çıkmasına yardımcı oluyor. En son web standartlarını da desteklediği için yanlış görünen web siteleri gibi sorunlarla karşılaşmak mümkün değil.

Liri'nin en güzel yanlarından birisi ise açık kaynak kodlu olarak üretilmesi. Böylelikle dileyen herkes uygulamanın kodlarına göz atabiliyor ve kullanıcı gizliliğini ihlal eden bir kodun olmaması garanti altına alınıyor. Ayrıca özelleştirilebilir temalar ve renk desteğine sahip olan internet tarayıcısı, gözünüze hoş görünecek bir arayüz yapısına kavuşabiliyor.

Yeni ve hızlı bir web tarayıcısı denemek isteyen kullanıcıların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR