Mobirise (windows)

Mobirise

Mobirise
ÜCRETSİZ
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,512

  • Üretici

    mobirise

Mobirise programını kullanarak responsive ve mobil uyumlu web tasarımlarınızı hemen hayata geçirebiliyorsunuz.

Mobirise programı, PC'lerini kullanarak mobil uyumlu web siteleri tasarlamak isteyen kullanıcıların göz atmadan geçmemeleri gereken programlar arasında yer alıyor. Son dönemlerde Google'ın arama sonucu sıralamaları için web sitelerinin mobil uyumluluklarını da değerlendirmeye başlaması nedeniyle pek çok tasarımcı en uygun mobil tasarımları yaratmaya çalışıyor ancak bu işte gerçekten profesyonel olmayanlar pek çok sıkıntı ile karşılaşabiliyorlar.

Mobirise tam da bu ihtiyacı karşılamak için üretilmiş ve çok hızlı bir şekilde hem retina ekranlar hem de standart mobil ekranlar için en güzel tasarım sonuçlarını elde etmenizi sağlıyor. Hazırlanan tasarımların responsive olmaları sayesinde hem masaüstü hem de mobilde en güzel web sitesi görünümünün yakalanacağını da söyleyebilirim.

Programın arayüzü direkt olarak sürükle bırak sistemi üzerine şekillendirilmiş ve böylelikle tasarımlarınızı oluştururken anlık olarak neyin nerede olacağını hemen görme şansınız mevcut. Dilerseniz yerleştirdiğiniz nesnelerin konumları üzerinde de oynamalar yapma ve böylece tasarımınızı daha rafine bir hale getirme şansınız da var.

Bootstrap 3 arabirimi üzerinden çalışan Mobirise, hem hız hem de kullanışlılık açısından oldukça rafine sonuçlar elde etmeniz için gereken her şeyi sunabiliyor. Dilerseniz yarattığınız tasarımı canlı önizleme seçeneğiyle hemen test etmeye başlayabiliyor, yahut projenizi kaydederek daha sonra devam edebiliyor, isterseniz de sonlandırarak kullanıma hazır hale getirebiliyorsunuz.

Yeni bir web sitesi tasarlama programı arıyorsanız en güzel mobil uyumlu web sitelerini yapabilmek için Mobirise'ı bir denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR