Outcoldplayer (windows)

Outcoldplayer

Outcoldplayer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Outcoldplayer, Google Play Müzik arşivinize web tarayıcınızı açmadan ulaşma kolaylığı sağlayan müzik uygulaması.

Outcoldplayer (gMusicW), Google Play Music arşivinize masaüstünüzden ulaşabileceğiniz ve bulutta sakladığınız şarkıları ister çevrimiçi isterseniz de çevrimdışı dinleyebileceğiniz bir müzik uygulaması.

Google’ın bulut tabanlı müzik servisi Google Play Müzik hesabınıza giriş yaparak kullanabileceğiniz uygulama Windows 8 platformundaki en popüler Google Play Music istemcisi. Çalma listelerinizi yönetmekten (Şarkı ekleme, çıkarma, yeniden adlandırma) radyo kanallarına erişmeye, müzik listenizi Xbox oyun konsolunuza aktarmaktan müzikleri internet bağlantısı olmadan dinlemeye kadar pek çok işlemi yapabileceğiniz uygulamanın arama bölümü de oldukça etkili. Sağlam müzik arşiviniz varsa şarkı, şarkıcı, tarz, albüm, çalma listesi bazında arama yaparak o anda dinlemek istediğiniz müziğe saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Tabii ki Windows platformunun getirdiği yeniliklerden biri olan sabitleme uygulamada mevcut. O anda çalan parçayı tüm detayları başlangıç ekranınızdan takip etmeniz mümkün.

Resmi Google Play Müzik uygulaması kadar modern arayüze sahip olan uygulamanın en büyük eksisi ise fiyatı diyebilirim. Öyle ki hem deneme opsiyonu sunulmuyor hem de 12,99 TL gibi bir ücret talep ediliyor.