Partition Saving 4.20 (windows)

Partition Saving

Partition Saving
ÜCRETSİZ
İndir 2.84 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Partition Saving programını kullanarak ücretsiz olarak sabit disk bölümlerinizi yedekleyebilirsiniz.

Partition Saving programı, PC'nizde bulunan sabit diskler ve disk bölümleri üzerinde değişiklikler yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz yedekleme araçları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Her ne kadar DOS arayüzü üzerinden çalışması sebebiyle görsel olarak pek yeterli olmadığını söyleyebilsem de, işlevlerini gerçekleştirmek konusunda hiç bir sıkıntısı yok. Dolayısıyla çeşitli sabit disk ve disk bölümleme işlemlerini gerçekleştirmek için sorunsuzca kullanabiliyorsunuz.

Programın temel amacı, sabit disk bölümlerinizde yer alan verileri bir dosyaya yedeklemek ve bunu sadece dosya olarak değil, bir disk bölümü tanımlamasıyla gerçekleştirmek. Dolayısıyla diskinizde yaptığınız format, yeniden düzenleme gibi işlemlerden sonra disk bölümleme aracını kullanmadan Partition Saving'i kullanarak aynı bölümü tekrar harddiskiniz üzerine yerleştirebiliyorsunuz.

Elbette bu işlem bütün bir sabit diski kopyalamak, yedeklemek, yeniden yazmak yahut disket yedekleme gibi işlemlerde bulunmak için de kullanılabiliyor. Windows kurma işlemlerinden önce gerçekleştireceğiniz bir bölüm yedekleme işlemi sayesinde tüm dosya, program ve verilerinize aynen yeniden erişebilmeniz ve bilgisayarınızı hemen kullanmaya başlamanız da mümkün. Ayrıca Windows'un kurulu olduğu bölümü bu şekilde tek bir parça halinde yedeklemek yeniden Windows kurmadan aynı bölümü yükleyebilir ve sıfırdan Windows bölümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bunların dışında herhangi bir seçenek barındırmayan programın genel olarak vadettiği işlevi başarıyla yerine getirdiğini söyleyebilirim. Denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR