PhotoPDF 3.2.8-b220 (windows)

PhotoPDF

PhotoPDF
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 44.91 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhotoPDF ile resim dosyalarınızı PDF dosyalarına dönüştürebilirsiniz

PhotoPDF kullanıcılara resim dosyalarını PDF yapma konusunda yardımcı olan bir PDF dönüştürme programıdır.

PDF dosyaları iş hayatımızda ve okul çalışmalarımızda en sık kullanılan dökümanlar arasındadır. Bu dosyaları kullanarak projeler, sunumlar, CV'ler, raporlamalar ve görsel içerikler hazırlayabiliyoruz ve yetkili makamlara resmi evrak olarak iletebiliyoruz. Fakat bazen elimizdeki resim dosyalarından PDF oluşturma ihtiyacı ortaya çıkıyor. Raporlarımıza ekleyeceğimiz fotoğraflar gibi öğeler bu ihtiyacın ortaya çıkmasına neden olmakta.

PhotoPDF kullanarak bilgisayarımızda kayıtlı herhangi bir resim dosyasını PDF'ye dönüştürme imkanına sahip olabiliyoruz. Program JPG, PNG, BMP, TIF gibi yapgın olarak kullanılan resim formatlarını desteklemekte. PhotoPDF sunduğu toplu dönüştürme özelliği sayesinde kullanıcılara birden çok resim dosyasını tek tıklamayla dönüştürebilme imkanı veriyor ve zamandan kzanarak farklı işlere yoğunlaşabilmenize olanak sağlıyor. ü

PhotoPDF PDF dönüştürme işlemlerinin haricinde birkaç kullanışlı PDF düzenleme seçeneklerine de sahip. Program ile watermark ekleme, saydamlık seviyesini ayarlama, resimleri birleştirme gibi ek işlemleri de gerçekleştirebilmektesiniz.

YORUMLAR