PhoXo 8.2.0 (windows)

PhoXo

PhoXo
ÜCRETSİZ
İndir 4.61 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PhoXo bir resim düzenleme programında olması gereken her türden özelliğe sahip olan ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır.

PhoXo, görüntü dosyalarınız üzerinde bazı değişiklikler yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. JPG, BMP, PNG, GIF gibi bilinen dosya formatlarını destekleyen program, her seviyede bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Programın arayüzü gayet sade ve basittir. Resimleri dosya tarayıcısı veya sürükle bırak yöntemiyle Phoxo'nun içerisine alabilirsiniz.

Kesme, kopyalama, yapıştırma, geri alma, yineleme fonksiyonları dışında seçme, taşıma, kalem, metin, renk seçici, silgi, boya fırçası, klon ve dolgu rengi gibi temel düzenleme araçların tamamını kullanabilirsiniz.

Ayrıca resim ve fotoğraflarınızın parlaklık ve  kontrast seviyelerini ayarlayabilir, filtreler uygulayabilir, kırmızı göz etkisini ortadan kaldırabilir, çevirme ve döndürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı ve resimlerinizi kolaylıkla düzenleyebileceğiniz ve onlara görsel zenginlik kazandırabileceğiniz Phoxo'yu tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR