Spark Browser 26.4.9999.1827 (windows)

Spark Browser

Spark Browser
ÜCRETSİZ
İndir 34.56 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spark Browser oldukça kullanışlı bir internet tarayıcısıdır.

Spark Browser internet kullanıcılarının en sık kullandığı özellikler düşünülerek tasarlanmış bir hızlı internet tarayıcısıdır.

Bu kullanışlı chromium tabanlı internet tarayıcısı ilk kullanımdan itibaren herhangi bir eklenti kurulumu gerektirmeden size pratik bir gezinti sunmaktadır. Tarayıcıda dahili olarak bulunan özellikler tamamen ihtiyaçlara yönelik olarak düşünülmüş ve tarayıcıya eklenmiştir.

Bu dahili özelliklerden ilki YouTube video indirme özelliğidir. Bu özellik sayesinde tarayıcının adres çubuğunun yanındaki küçük tuşa basarak otomatik olarak YouTube videolarını bilgisayarınıza kaydetmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınıza ek programlar veya tarayıcı eklentileri kurma derdinden kurtulmaktasınız.

Spark Browser bütünleşik Facebook modülü sayesinde tarayıcınızı açar açmaz Facebook ile bağlantı kurmanıza ve yakınlarınıza erişmenize imkan tanır. Bütün Facebook sayfasının yüklenmesini beklemeden açılışta Facebook heabınıza erişebilir ve daha hızlı bir şekilde sosyalleşebilirsiniz.

Spark Browser fare hareket algılama aracı sayesinde fareniz ile çizdiğiniz hareketleri işlemlere dönüştürür. Böylece çizdiğiniz harf gibi şekiller yardımıyla harekete atadığınız internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Programın sahip olduğu ekran görüntüsü alma aracı tarayıcınızda açık olan internet sayfasının tamamını ya da ekranınızın seçeceğiniz bölümünün görüntüsünü anlık olarak yakalayabilmektedir. Bu özellik çoğu durumda ek bir program başlatmadan ekran kayıtları almanıza yardımcı olur.

Bir sekmeli internet tarayıcısı olan Spark Browser sekmelerde açık olan videolar veya müzik akışlarının gerekesiz gürültü oluşturmasını engelleyebilmeniz için sekme susturma özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde sekmelerdeki ses akışlarını tek tıklamayla susturabilirsiniz.

İlk haliyle bile oldukça şık bir tarayıcı olan Spark Browser tema desteğine de sahiptir ve tarayıcıyı kişisel tercihlerinize göre şekillendirebilmenize imkan verir. Spark Browser bütün bu özellikleri ücretsiz olarak sunan oldukça başarılı bir program olarak öne çıkmaktadır.