SweetPCFix 1.0 (windows)

SweetPCFix

1.0
SweetPCFix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SweetPCFix programını kullanarak bilgisayarınızın bakımını yapabilir ve hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

SweetPCFix programı, Windows işletim sistemli bilgisayarınızın zaman içerisinde karşılaştığı yavaşlamalar ve kayıt defteri sorunlarına karşı üretilmiş ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve sahip olduğu onlarca farklı araç sayesinde sorunlar çıkarmaya başlayan bilgisayarları yeniden olması gereken hale getiriyor.

Ancak sizlere sunduğumuz bu ücretsiz versiyonda sadece 3 optimizasyon aracı sunuluyor ve programı kurduktan sonra sisteminizde gerçekleştireceğiniz otomatik tarama sayesinde optimize edilmesi gereken noktalar belirleniyor. Belirlenen bu noktalar bulundukları kategori içerisinde düzenleniyorlar ve dolayısıyla sisteminizde yolunda gitmeyen şeyler varsa hepsi ortadan kaldırılıyor.

Bu araçlar sistem temizliğinden tutun da kişisel gizlilik, dosya kurtarma, hızlandırma gibi pek çok farklı kategori altında listeleniyorlar. Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır ve basit bir şekilde tasarlandığı için hem taramalar hem de düzeltmeler kısmında herhangi bir sorunla karşılacağınızı da sanmıyorum.

Bilgisayarınızın o anki durumuna göre tarama süresi uzayabiliyor veya kısalabiliyor. Dolayısıyla ilk tarama sırasında işlemin sonraki taramalara göre biraz daha uzun sürebileceğini unutmamalısınız. Eğer bilgisayarınızın yavaşlamasından ve sorunlar çıkarmasından şikayet ediyorsanız denemeniz gereken programlardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR