SyncDroid 1.2.4 (windows)

SyncDroid

SyncDroid
ÜCRETSİZ
İndir 23.75 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SyncDroid, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızı bilgisayarınız üzerinden yönetebileceğiniz ücretsiz bir senkronizasyon programıdır.

SyncDroid, bilgisayarınız üzerinden Android cihazlarınız üzerinde yer alan dosyaları görüntüleyebileceğiniz ve yönetebileceğiniz ücretsiz bir senkronizasyon programıdır. Aynı zamanda program yardımıyla kolayca Android cihazlarınız üzerinde yer alan verileri yedekleyebilir ve almış olduğunuz yedekleri kolayca tekrar geri yükleyebilirsiniz.

USB kablosu yardımıyla Android akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamadan önce geliştirici ayarları içerinde yer alan USB hata ayıklama modunu aktif yapmanız gerekiyor. Sonrasında USB kablosuyla akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağladığınız zaman SyncDroid otomatik olarak telefonunuzu tanıyacaktır ve gerekli sürücüleri yükleyecektir.

Sadece 3 kolay adımda Android cihazınız üzerinde yer alan tüm metin mesajlarını, kişi bilgilerini, arama kayıtlarını, sesleri, videoları, kamera fotoğraflarını ve SD kart verilerini kolayca bilgisayarınız üzerine yedekleyebilirsiniz. Daha sonra ihtiyacınız olmadı durumunda tüm bu yedeklemiş olduğunuz verileri herhangi bir Android cihaz üzerine geri yükleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy S2, Galaxy Note/Note 2, Motorola Droid, RAZR, Sony Ericsson Xperia, LG Optimus ve daha bilinen birçok Android cihazı destekleyen program oldukça kullanışlıdır.

Android cihazlarınız içerisinde yer alan tüm verileri yedekleyebileceğiniz kolay kullanımlı bir program arıyorsanız SyncDroid'i mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR