The Culling (windows)

The Culling

The Culling
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Culling hızlı ve heyecanlı bir onlina hayatta kalma oyunudur

The Culling eğer hızlı ve adrenalin dolu bir hayatta kalma mücadelesine atılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir oyun.

Online alt yapıya sahip bir hayatta kalma oyunu olan The Culling'de bizi Hunger Games - Açlık Oyunları adlı filmdekine oldukça benzeyen bir senaryo bekliyor. Oyunda uzak ve ıssız bir adaya yolculuk ediyoruz. Bu tropikal cennete konuk olma amacımız ise sadece tek bir yarışmacının galip gelebileceği bir ölüm kalım mücadelesine katılmak. Bu hayatta kalma mücadelesini tamamlamak için her oyuncu 20 dakikaya sahip. 20 dakikanın sonlarına doğru adayı zehirli gazlar sarmaya başlıyor ve işler daha da karmaşıklaşıyor.

The Culling'de oyuncular mücadeleye sıfırdan başlıyorlar. Yani her oyuncu kendi silahlarını inşa edebiliyor, etraftaki silahları yağmalayabiliyor ya da diğer yarışmacılara tuzaklar hazırlayabiliyor. Diğer oyuncuları takip ederek onlar başka oyuncularla savaşırken avantaj elde edebilmeniz de mümkün. The Culling'in içinde herhangi bir kural olmaması oyunu çekici hale getiren etkenlerden bir tanesi. Oyunu dilerseniz tek başınıza oynayabiliyorsunuz, dilerseniz 2'li takımlar halinde diğer oyuncularla savaşabiliyorsunuz.

The Culling'in güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir.

The Culling Sistem Gereksinimleri:

The Culling minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 Bit Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 560 veya AMD Phenom 2 X4 945 işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 11 uyumlu 1 GB video belleğe sahip ekran kartı

- DirectX 11

- 8 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR