The Old Tree (windows)

The Old Tree

The Old Tree
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Old Tree tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir eğlenceli bulmaca oyunudur

The Old Tree oyunculara kısa; fakat bir o kadar da eğlenceli olan bir macera sunan tarayıcı tabanlı bir bulmaca oyunu.

Bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz The Old Tree'yi oynayabilmek için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı ve güncel bir internet tarayıcısı. The Old Tree'de minik ve sevimli bir uzaylının hikayesi konu alınıyor. Oyunda herşey bu sevimli alien dostumuzun doğumuyla başlıyor. Kendisine tamamen yabancı olan bir dünyada gözlerini açan minik kahramanımız etrafı keşfetmek için harekete geçiyor. Biz de ona bu mücadelesinde yardımcı oluyoruz.

The Old Tree'de sahne sahne ilerlemekte ve her sahnede karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışmaktayız. Kimi zaman önümüzü görebilmek için ışığı yakmamız, kimi zaman yolumuzu açmak için farklı şeylerle iletişime girerek zincirleme olaylar başlatmamız gerekiyor. The Old Tree'nin kendine has bir görsel tarzı var. Kaliteli 2 boyutlu çizimlerden oluşan bu görsel tarz atmosferi kuvvetlendiren oyun müziğiyle birleşmekte.

The Old Tree'de bulmacaları çözebilmek için yabancı dil bilgisine sahip olmanız da gerekmiyor. Oyun içerisinde herhangi bir diyalog yer almamakta. Oyunda yapmanız gereken öncelikle etrafınızı gözlemlemek, sonrasında etkileşime geçebileceğiniz öğeleri tespit etmek ve bu öğeleri kullanarak bir sonraki sahneye geçmenizi sağlayacak zincirleme olayları başlatmak.

YORUMLAR