Throne Together (windows)

Throne Together

Throne Together
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Throne Together ile boş zamanlarımızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebiliyoruz

Throne Together, Windows 8 ve üst versiyonlarına sahip bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Throne Together'da bir krallığın en üst yeteneklere sahip mimarını yönetmekteyiz. Oyundaki temel amacımız krallığın soylu misafirlerine özel kaleler inşa etmek ve misafirleri memnun etmek. Bu işi oldukça dikkatli ve özenle yapmak zorundayız; çünkü yaptığımız kaleler krallığın kale denetlemecesi tarafından denetleniyor ve not veriliyor. Eğer denetlemede başarılı olamazsak işimizden kovulma riski bizi beklemekte.

Throne Together'de kaleleri yaparken tek başımıza değiliz. Fidget adlı ejderha asistanımız bize kale yaparken oldukça yardımcı oluyor. Kaleleri yaparken kapılar, pencereler ve heykeller yerleştirmeliyiz; bunun yanında soylu misafirlerimizin özel istekleri de oluyor. Oyunda kaleleri inşa ederken tuğlaları düzgün bir şekilde yerleştirmeliyiz; yoksa kalemiz bir an içerisinde tuz buz olabilir ve işimizi kaybedebiliriz.

Throne Together'de bize 65 heyecanlı bölüm sunulmakta. Bu bölümlerde en güzel ve en sağlam kaleleri oluşturmaya, hesaplama yeteneğimizi konuşturmaya çalışıyoruz.

Bizzat Microsoft tarafından geliştirilen oyun Facebook hesabımızla giriş yaptığımızda arkadaşlarınızın oyundaki ilerlemesini oyun içerisindeki haritadan takip etmenize imkan tanıyor.

Eğer bulmaca oyunlarını seviyorsanız Throne Together eğlenceli bir seçenek olacaktır.