Uptasia (windows)

Uptasia

Uptasia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uptasia, kendi şehrinizi kurmanızı sağlayan bir gizli eşya bulma oyunudur.

Upjers'in şehir yapılandırma üzerine kurulu yeni tarayıcı oyunu Uptasia, aslında piyasada bulunan tüm strateji oyunlarından farklı bir yol izliyor. En baştan kendi şehrinizi oluşturup ekonominizi yönettiğiniz tarzda oyunları mutlaka biliyorsunuzdur. Artık mobil kulvarda dört gezen bu türün, meraklıları için bir de gizli eşya bulmayla birleştiğini düşünün. İşte karşınızda Uptasia!

Oyuncuların kendi ütopyasını oluşturmayı hedefleyen, ancak işin içine ilginç bir şekilde bulmaca özelliğini de ekleyen Uptasia, şimdiye kadar gördüğünüz her tarayıcı oyunuyla hemen hemen aynı grafiklere sahip. Yine animasyon bazlı çevreye kaynaklar doğrultusunda binalar yerleştiriyorsunuz ve gelişerek daha da iyilerini hedefliyorsunuz. Kimi binalara özel olarak evin içinden görünen eşya bulmaca mekaniği de her yaştan bulmaca severler için iyi bir alternatif oluşturmuş.

İster şehrinizi yapılandırın, isterseniz de harabelerin arasında gizli eşyaları bularak puan ve kaynak toplamaya çalışın. Uptasia zaman geçirmek isteyen herkes için tamamen ücretsiz ve kurulum gerektirmiyor.

ARTILAR

Eşya avında kaliteli animasyonlar

Şehir kurma seçenekleri

EKSİLER

Eşya mı bulacağız şehir mi kuracağız?

Arayüz sistemi karışık