Velvet Sundown (windows)

Velvet Sundown

Velvet Sundown
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Velvet Sundown oldukça ilginç bir yapıya sahip olan bir online rol yapma oyunudur

Velvet Sundown oyunculara ilginç bir sosyal tecrübe yaşatan bir online rol yapma oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Velvet Sundown'da oyuncular farklı karakterlerden birinin kontrolünü alarak karşılarına çıkan farklı senaryolarda komplolarla, aldatılmalarla ve sırlarla yüzleşiyorlar. Oyunda kurgu bir Karayip adası olan Balbonia açıklarında yol alan lüks bir yata konuk olmaktayız. Bu yatta diğer oyuncularla birlikte sosyal bir yolculuğa çıkıyoruz ve hedeflerimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Velvet Sundown'da oyuna 11 farklı kahramandan birini yöneterek başlıyoruz. Bu kahramanlardan hangisini yöneteceğimiz ise oyun tarafından belirleniyor. Bu sayede oyun her oynadığımızda farklı bir deneyim sunuyor. Oyuna katılan diğer oyuncular da benzer şekilde rasgele bir karakteri yönetiyor. Bu karakterlerin her biri kendi özel amaçlarına sahip. Biz de bu amaçları gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Bu amaçları gerçekleştirmek için ise farklı yolları tercih edebiliyoruz. Dilersek kurnazlıktan yararlanabilir, dilersek sosyal yeteneklerimizi kullanabiliriz. Her karakterin kendine has sırlara sahip olması gibi durumlardan ötürü her oyuncu sizinle kolayca işbirliği yapmayabilir.

Velvet Sundown güzel grafikleri ve detaylı karakter modelleriyle öne çıkan bir oyun. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows 7 işletim sistemi
  • DirectX 10
  • İnternet bağlantısı

YORUMLAR