VideoSavior 2.1 (windows)

VideoSavior

2.1
VideoSavior
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VideoSavior ile video indirebilir ve farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

VideoSavior kullanıcılara video indirme ve video dönüştürme konularında yardımcı olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

İnternet üzerinden video seyrederken bağlantı problemleri nedeniyle videoların yüklenmemesi problemleriyle karşılaşabiliyoruz. Ayrıca internet bağlantısının mevcut olmadığı cihazlarda bu videoları izlemek de mümkün olmuyor. Kimi zaman internet üzerinden indirdiğimiz videoların formatları videoları kopyalayacağımız cihazlarla uyumlu olmayabiliyor ve videoları bu cihazlarda oynatamıyoruz.

İşte VideoSavior bize bütün bu problemleri tek bir yazılım ile çözebilme imkanı tanıyor. VideoSavior popüler video servislerinden videoları indirerek bilgisayarınıza kaydetmenize, sonrasında farklı formatlara dönüştürebilmenize imkan tanıyor. Programın güzel yönü video dönüştürme işlemleri için hazır profillere sahip olması. Bu hazır profiller sayesinde videolarınızı direkt olarak iPhone, iPad gibi mobil cihazlarınızla uyumlu hale getirebiliyor, el ile ayar yapma derdinden kurtuluyorsunuz. VideoSavior 3GP, AVI, FLV, MP4, MPEG, MOV, WMV gibi video formatlarını desteklemekte. Ayrıca VideoSavior kullanarak indirdiğiniz video dosyalarını MP3 formatına dönüştürerek ses dosyası haline getirebilirsniz. 

Çok çekirdekli işlemci desteğine sahip olan program bu sayede video dönüştürme işlemlerini hızlı bir şekilde sonlandırabiliyor.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz: