Vintager! 2014 (windows)

Vintager!

Vintager!
ÜCRETSİZ
İndir 15.10 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vintager! ile fotoğraflarınıza estetik görünüm kazandırabilirsiniz

Vintager! kullanıcılara fotoğraf filtreleme ve fotoğraf düzenleme konularında pratik bir çözüm sunan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir resim editörüdur.

Sunduğu retro ve vintage tarzındaki filtrelerle öne çıkan Vintager! ile fotoğraflarınıza stil sahibi bir görünüm kazandırabiliyorsunuz. Bu işlemi yapmak için filtre eklemek istediğiniz fotoğrafı seçerek program penceresindeki filtrelerden birini seçmeniz ve kaydetmeniz yeterlidir. Vintager! fotoğraflarınıza filtreler eklemenin yanında çeşitli resim çerçeveleri de ekleyebiliyor ve fotoğraflarınızı çok daha şık bir hale dönüştürebiliyorsunuz. 

Vintager! sadece fotoğraflara filtreler eklemenin haricinde birçok kullanışlı ek özelliği de beraberinde getiriyor. Vintager! sahip olduğu resim kesme özelliği sayesinde resimlerin istenmeyen bölümlerini çıkarmanıza olanak tanıyor. Resim döndürme özelliğine sahip olan program ile ters çekilmiş fotoğrafları düzeltebilmektesiniz.

Eğer sahip olduğunuz resimn dosyalarını belli dökümanlara ekleyecekseniz veya herhangi bir internet sitesinde kullanacaksanız fotoğrafın büyüklüğü ve dosya boyutu önemli olacaktır. Resim boyutlandırma özelliğine sahip olan Vintager! bu araç sayesinde resim dosyalarınızın büyüklüğünü değildirmenize ve dosya boyutunu ayarlamanıza imkan veriyor.

YORUMLAR