VSUsbLogon 1.11.3 (windows)

VSUsbLogon

VSUsbLogon
ÜCRETSİZ
İndir 2.84 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VSUsbLogon, Windows işletim sisteminize bir USB aygıtı üzerinden güvenli şekilde giriş yapmanızı sağlar.

VSUsbLogon, Windows işletim sisteminize bir USB aygıtı üzerinden güvenli şekilde giriş yapmanızı sağlar.

Bu programı kullanarak Windows işletim sisteminize USB aygıtınız aracılığıyla ve Windows’a giriş yapmak için kullandığınız parolayı değiştirerek giriş yapmanız mümkündür. Bu şekilde giriş yaparken, Windows parolanızı hatırlamanıza ve yazmanıza gerek yoktur fakat sisteminiz hala parola koruması ile korunmaktadır.

Kullanıcılar, USB Flash sürücülerini USB girişine takarak Windows işletim sistemlerine otomatik biçimde girebilirler. VSUsbLogon, Windows’u, sadece USB cihazla bağlanarak ve bir PIN kodu girerek çalıştırmanızı sağlar. VSUsbLogon USBHDD, USB Flash sürücüler ve diğer mobil cihazların USB aygıtlarını destekler. Tüm kullanıcı verileri AES-256 algoritması ile şifrelenir. Ayrıca kullanıcılara ait tüm veriler, eşsiz şifreleme anahtarının kullanılmasıyla şifrelenir.

VSUsbLogon yazılımını kurduktan sonra giriş prosedürünü yapılandırmak için VSUsbLogon uygulamasını çalıştırın. USB cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın. USB cihazı seçin ve VSUsbLogon uygulama penceresinde “Assign” butonuna basın. USB’yi kullanıcıya atama penceresinde boş alanları doldurun. USB cihazı ile uygulama kullanıcısı arasında gerekli ortaklık başarılı bir şekilde oluşturulduktan sonra buna dair bir onay penceresi göreceksiniz.

YORUMLAR