WiseVideoSuite Video Converter 1.37.45 (windows)

WiseVideoSuite Video Converter

WiseVideoSuite Video Converter
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 7.86 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WiseVideoSuite Video Converter ile videolarınızı farklı formatlara dönüştürebilirsiniz

WiseVideoSuite Video Converter video formatı değiştirme konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir video dönüştürme programıdır.

Günlük hayatımızda kullandığımız teknolojik cihazlar farklı video oynatabilme yeteneklerine sahiptirler. Bazı cihazlar HD kalitede video oynatabilirken bazıları standart çözünürlükte video oynatabiliyorlar. Bu videolar ise farklı video formatlarına sahip olmakta. Her video türü o videoyu oynatabilmek için farklı codec bileşenleri gerektirmektedir. Bu nedenle bilgisayarımızda bile her videoyu oynatmak mümkün olmayabiliyor.

Eğer videolarımızı bilgisayarımız haricinde farklı mobil cihazlarda, medya oynatıcılarda veya televizyonumuzda oynatmak istiyorsak, bilgisayarımızda da codec problemleri yaşıyorsak bu videoları video dönüştürme işlemiyle farklı formatlara çevirerek oynatabilmemiz mümkündür. WiseVideoSuite Video Converter bize bu konuda yardımcı olmaktadır ve birçok farklı video formatını desteklemektedir. WiseVideoSuite Video Converter ile videolarımızı telefonlarımızla, tabletlerimizle ve farklı medya oynatıcılarımızla uyumlu hale getirebilmekteyiz.

WiseVideoSuite Video Converter kolay ve pratik bir kullanım sunmaktadır. Sürükle-bırak yöntemiyle program ana penceresine taşıdığımız videoları hemen dönüştürebilir ve programın hızlı dönüştürme yeteneği sayesinde işlemi en kısa sürede tamamlayabiliriz. Bunun yanında toplu dönüştürme özelliği sayesinde tek tıklamayla birden fazla videoyu dönüştürme işlemini başlatarak zamandan kazanabilir ve verimliliğimizi arttırabiliriz.

YORUMLAR