Format Freedom

Format Freedom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,126
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici format-freedom.com

Format Freedom ile videolarınızı ve filmlerinizi popüler formatlara dönüştürebiliyorsunuz.

Format Freedom, multimedya cihazları için video ve ses dosyalarını dönüştürebileceğiniz güçlü bir programdır. YouTube videolarından DVD filmlerine kadar pek çok dosyayı destekleyen Format Freedom ile işlerinizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Popüler video ve ses formatları arasında dönüştürme işlemi yapan güçlü bir program olan Format Freedom, mükemel bir multimedya dönüştürücüsü olarak karşımıza çıkıyor. Güçlü özelliklere sahip olan Format Freedom ile cihazlarınız ve telefonlarınız için dönüştürme işlemi yapabiliyorsunuz. MPEG-4, AVI, DivX, xVid, MOV, FLV, SWF, WMV, ASF, MPEG-2, VOB ve MKV video formatlarına destek veren program, MP3, FLAC, M4A, MP2, OGG, WAV ve WMA ses formatlarına da destek sunuyor. Tamamen ücretsiz olarak karşımıza çıkan bu güçlü yazılım ile dilediğiniz gibi video dönüştürebiliyorsunuz. Programdaki ayarlar her aygıt için en iyi duruma getirilmiştir; bu nedenle önceden tanımlı profili seçmek yeterlidir.

YouTube videolarına da destek veren program ile video bağlantısını programa yapıştırmanız ve daha sonra dönüştürülecek formatı seçmeniz yeterli oluyor. Bu ücretsiz dönüştürücü ile parlaklık, doygunluk, filmin kontrastını ayarlayabilirsiniz;  Ayrıca videoyu multimedya cihazınızın ekranında optimize etmenizi ve bunlara uymasını sağlar.

Format Freedom programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.