GOM Video Converter

GOM Video Converter

kullanıcı

GOM Encoder, Windows kullanıcıları için kolay ve hızlı video dönüştürme programı, video dönüştürücü.

GOM Encoder, Windows kullanıcıları için kullanımı kolay ve hızlı video dönüştürme programı. Windows platformunda kullanılabilen ve oldukça basit olan GOM Video Converter ile saniyeler içerisinde videoları dönüştürebilecek, hızlı işlemler gerçekleştirebileceksiniz. 

GOM Video Converter Özellikleri

  • Hızlı ve basit,
  • Kolay kullanım,
  • Videoları farklı formatlara çevirme,
  • Güvenilir,
  • İngilizce dil seçeneği,
  • Windows uyumlu,

Geniş giriş ve çıkış formatı desteği, çoklu dönüştürme, Intel Quick Sync Video desteği, altyazı ekleme, ses çıkarma, logo ekleme gibi güzel özellikler sunan güçlü bir video dönüştürücü. Hızlı video dönüştürücü arıyorsanız tavsiye ederim.

Video dönüştürmek için herhangi bir programa gerek olmadığını diğer bir deyişle programsız video dönüştürme yapılabildiğini söyleyebilirsiniz ancak video dönüştürme programları sitelerin sunmadığı birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Ücretsiz medya oynatıcı denilince akla ilk gelen isimlerden GOM Player’ın geliştiricilerinin GOM Encoder adını verdiği video dönüştürücü bunlardan biri.

GOM Video Converter İndir

Geniş format desteğiyle diğer video dönüştürücülerin başarısız olduğu videoları kolaylıkla dönüştürebilmesi, Intel Quick Sync Video (Intel Grafikleri teknolojisinin özel medya işleme özelliklerini kullanarak daha hızlı ve kolay medya işleme, video oluşturma ve dönüştürmeye imkan veriyor) özelliği olan PC’lerde video dönüştürme işlemini son derece hızlı şekilde tamamlaması, eş zamanlı olarak birden fazla video dönüştürmeye izin vermesi gibi GOM Encoder’ı diğer video dönüştürücülerden ayıran birçok özellik bulunuyor.

Desteklenen Cihaz ve Formatlar:

  • Giriş Formatları

FLV (FLL) / MP4 / AVI / DivX / MPEG-1 / MPEG-2 / MKV / OGM / WMV / ASF / MOV / RM / RMVB / M4V / VOB / 3GP / QT / TP / MTS / MP3 / WAV / M4A / AAC (RM ve RMVB videoları ek codec yüklemesi gerektirir.)

  • Çıkış Formatları

AVI (MPEG-4, AVC) / WMV / FLV (H.263, H.264) / 3GP / 3G2 / OGM / MP3 / M4A / AAC / PCM의 AVI (XviD, DivX, MotionJPEG, AVC) / MKV

  • Desteklenen Cihazlar

iPhone, iPad, iPad 2, iPod Touch, iPod classic, PSP, PS3, Xbox 360, Wii, Zune, Blackberry, Android (Nexus One, Xperia X10, HTC Magic, HTC Desire, Galaxy S), Walkman