ZSNES 1.51 (windows)

ZSNES

ZSNES
ÜCRETSİZ
İndir 0.83 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZSNES, Super Nintendo oyunlarını PC üzerinden oynamak için sunulmuş en başarılı emülatör olarak dikkat çekiyor. Çıktığı ilk günlerde Snes9x'in gölgesinde büyüyen bu emülatör, gelişmiş arayüzü ve gün geçtikçe artan yeni özellikleriyle bir numaralı konuma geçmeyi başardı. Oyun kütüphanesinin en büyük kısmını destekleyen bu emülatör, sadece Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars oyarken sorun yaratıyor. Bunun haricinde ekstra çiplerle desteklenmiş olan Star Fox, Donkey Kong Country, SMW 2 ve Tales of Phantasia gibi oyunlar ZSNES ile çalışıyor.

Bu emülatörü eşsiz kılan bir başka özellik de oyun içi görüntülere katabileceğiniz filtrelerin çeşitliliği. Bu grafik filtrelerinin kullanıımıyla pikselli görüntüyü tamamen yok etmeniz mümkün. Dövüş oyunları oynamayı seviyorsanız macro komutlar ile özel hareketler yapmanız da mümkün.

Game Genie ve Pro Action Replay kodlarını kullanabildiğiniz gibi, bu kosları oyunlara göre kaydetmeniz de mümkün. Oyun içi kaydetme ve yükleme seçeneklerine de sahip olan ZNES'in en ilginç özelliklerinden iki tanesi de dilediğiniz ses kanallarını veya görüntü katmanlarını iptal edebilmeniz. Böylece bir fotoğraf düzenleme çalışması için gerekli materyali ayıklamanız mümkün, veya oyun içi çalan müziğe remix yapma imkanınız da var.

Super Nintendo ruhunu %99 yansıtan bu harika emülatör, benim tüm platformlar arasında en beğendiğim örnektir. SNES seviyorsanız ZSNES'e mutlaka sahip olmalısınız.

ARTILAR

Macro komutlar

Game Genie ve Pro Action Replay desteği

Muhteşem grafik filtreleme seçenekleri

En iyi SNES Emülatörü

Ücretsiz

EKSİLER

USB GamePad kullanımı PC tarafından algılanmıyorsa bilgisayar bir süre sonra dinlenme moduna geçebiliyor.