ATIV Camera 1.0.0.44 (winphone)

ATIV Camera

ATIV Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ATIV Camera ile daha güzel ve net fotoğraflar çekin, fotoğraflarınızı herkesin beğeneceği şekilde süsleyin.

Dünyaca ünlü şirket Samsung geliştirdiği akıllı telefonlar ve çeşitli teknolojiler ile oldukça göz önünde. Sadece teknolojileri ile meşhur olmayan bu firma yaptığı mobil uygulamalar ile de adından oldukça fazla söz ettiriyor.

Samsung her ne kadar kendisi Windows Phone işletim sistemine sahip telefonlar üretmiş olmasa da, dayanamayıp mağazaya kendi geliştirmiş olduğu bir kamera uygulaması yükledi. Samsung'un kamera uygulamasının adı ATIV Camera.

ATIV Camera ile oldukça hoş ve net fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Telefonunuzun kamerasına destek olmak için çalışan bu uygulama Nokia telefonlarına ilaç gibi gelecek. Nokia'nın Kameraları ile meşhur olan bazı Windows Phone işletim sistemine sahip telefonları bu sayede daha da iyi fotoğraf çekebilecekler.

HDR çekim, Slow motion, gece çekimi, yüz güzelleştirme özelliği ve pürüzsüz resim çekme gibi çeşitli efektlerle çekim imkanı sunan uygulama şuan sadece Windows Phone 8.1 için çalışır durumda. ATIV Camera uygulaması aynı zamanda Samsung'un ATIV cihazlarıyla birlikte de çalışabiliyor. Uygulamanın henüz tam olarak oturmuş bir sürümü olmadığı için çok yakında yeni güncelleme ile bu uygulama daha kullanışlı bir hale getirilebilir.

YORUMLAR