Barbie Paint 1.0.0.0 (winphone)

Barbie Paint

Barbie Paint
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barbie resimlerini ücretsiz olarak boyamanızı sağlayan Barbie Paint, Windows Phone'dan ufak çocukların da keyif almasını sağlıyor.

Windows Phone için ücretsiz olan bu uygulama Barbie hayranı olanları oldukça sevindirecek. Özellikle küçük kız çocuklarına hitaben hazırlanmış olan Barbie Paint, Barbie resimlerinden olaşan bir boyama kitabı gibi işliyor. Siyah beyaz olan farklı Barbie konseptli görsellerin her birini açıp size sunulan renk tonlarıyla boyamanız mümkün.

Boyamak için yapmanız gereken işlem çok basit. Boyama kitaplarında olduğu gibi kalın çizgilerle ayrılmış bölgelere arayüzün etrafına serpiştirilmiş renk seçeneklerini alıp bunlar o alanlara aktarmak. Birbirinden farklı birçok Barbie resimlerini barındıran uygulama yeni güncellemelerle birlikte arşivini daha da büyütüyor.

Var olan resimleri modifiye edip boyama çalışmaları yaratbileceğiniz bu uygulama 150 farklı renk seçeneğiyle istediğiniz tonları etkin bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Telefona kaydedilebilen bu görselleri dilediğiniz zaman Facebook veya başka sosyal medya hesaplarından paylaşabiliyorsunuz.