Bog Racer 1.0.0.0 (winphone)

Bog Racer

Bog Racer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bog Racer ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli ve hızlı ilerleyen bir beceri oyunudur.

Bog Racer son zamanlarda adeta yeni bir akım yaratan beceri ve refleks oyunları kategorisinde yer alan bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda eğlenceli bir deneyim yaşayacağınızı düşünüyorum.

Bog Racer’daki amacımız kullandığımız sevimli görünen araçları iyi bir şekilde kontrol ederek köprülerden geçirmeye çalışmak. Köprü geçişleri sırasında herhangi bir sorun yaşarsak araç suya düşüyor ve oyun bitiyor.

İlk başlarda kolay gibi gözüken oyun zamanla daha da hızlanıyor ve oynaması gerçekten zor bir hale geliyor. Ne kadar uzağa giderseniz o kadar yüksek puan alıyorsunuz ve buna paralel olarak yeni araçlar da açılıyor. Oyunda yer verilen kontroller problemsiz bir şekilde çalışmakta. Zaten çok fazla bir aksiyon yok, ekrana dokunarak aracın yönünü değiştirebiliyoruz. Bu şekilde ilerleyip köprülerden hızlı bir şekilde geçmek için mücadele veriyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Obg Racer refleks oyunlarından hoşlanan oyunseverlere hitap eden eğlenceli bir oyun.

YORUMLAR