Bounce 1.0.0.0 (winphone)

Bounce

Bounce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bounce, Ketchapp'ın fizik tabanlı oynanış sunan eğlenceli beceri oyunlarından biri.

Bounce, Ketchapp’ın fizik tabanlı beceri oyunları arasında ve Windows Phone’da da ücretsiz olarak bulunmakta. Şaşılacak biçimde sinir edici olmayan diğer bir deyişle zorluk düzeyi fevkalade ayarlanmış oyunda sürekli zıplamaya programlanmış bir topu kontrolümüz altına almaya çalışıyoruz.

Uzun süreli oynamada dahi gözü yormayacak son derece basit görsellerle süslenmiş beceri oyununda amacımız kontrolümüze verilen topu olabildiğince yükseğe çıkarmak. Tabii ki hedefimize kolaylıkla ulaşmamızı engelleyen çok sayıda engel var. Dönen platformlar, asla dokunmamamız gereken kutucuklar, kırmadan içerisinden geçemediğimiz kutular yol boyunca karşımıza çıkan engellerden sadece birkaçı diyebilirim. Engellerin yanında topu daha yükseğe fırlatmamıza, yere düşmemize rağmen ilerlememize olanak tanıyan birkaç yardımcı da konulmuş ki bunlar oyun esnasında kullanılıyor ve gidişatı oldukça etkiliyor.

Ketchapp’ın tüm oyunları gibi sonsuza aktığımız beceri oyununda kontrol mekanizması çok basit tutulmuş. Zıplayan topla yukarılara çıkmak için tek yapmamız gereken ekranın köşe noktalarına dokunmak. Ancak hem üzerinden atlamamız gereken kutular çok ince olduğundan, hem de platforma atladıktan sonra düşmememiz gerektiğinden hassas yapıda tasarlanmış kontrolleri çok iyi kullanmamız gerekiyor.

Bounce, harika fizik tabanlı mekanikleri, öğrenmesi basit ustalaşması zaman alan kontrol sistemi, farklı seviyeler sunan sonsuz oynanışı ile saran, boş zamanlar için ideal bir oyun. Bu tarz kafa boşaltmaya yönelik oyunları seviyorsanız Windows Phone cihazınıza indirip bir deneyin derim.

YORUMLAR