Call Of Dead : Zombie Defense 1.0.0.1 (winphone)

Call Of Dead : Zombie Defense

Call Of Dead : Zombie Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call Of Dead : Zombie Defense oyununda T virüsünden etkilenmeyen tek insan olarak zombilerin kökünü kazıyorsunuz.

Call Of Dead : Zombie Defense, zombi oyunlarının Windows Phone cihazınızda ayrı bir yeri varsa kesinlikle atlamamanız gereken bir yapım. Tamamen ücretsiz indirip oynayabileceğiniz boyutuna rağmen kaliteli görseller sunan zombi oyununda virüs sonrası hayatta kalan tek insan olarak yürüyen ölülerle baş başa kalıyorsunuz.

Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkarak büyük sürpriz yapan oyunlardan birisi de Call of Dead : Zombe Defense ya da kısa adıyla Call of Dead. Hikaye üzerine kurulu bir oyun olduğundan oynanışa geçmeden hikayesine kısaca değinmek isritorum. Oyun 2020 yılında geçiyor. Gelecekte T virüsü bütün insanlığı etkilemiş ve çocuğundan yaşlısına herkes birer zombiye dönüşmüştür. Koskocaman dünyada - her zamanki gibi - bir tek biz virüsten etkilenmemişizdir. Görevimiz bu noktada başlıyor.

Dünya üzerinde T virüsünden etkilenmemiş tek insan olarak zombileri yorulmadan, bıkmadan usanmadan temizleyerek ilerlediğimiz oyunda atmosfer oldukça başarılı yaratılmış. Gerçekten kendinizi yapayalnız, çaresiz bir zombi avcısı gibi hissediyorsunuz.

Gerek ateşli silahlarla kafalarını uçurarak, gerekse de el bombasıyla toplu zombi ölümlerine imza attığımız oyunda oynanış ekranı da çok güzel hazırlanmış. Sol yukarıda ne kadar gücünüz ve korumanız kaldığını, sağ yukarıda silahlarınızı görebiliyorsunuz. Adamanızı yönlendirmek ve silahlarınızı kullanmak için de ekranın iki uç noktasındaki butonları kullanıyorsunuz.

Call Of Dead : Zombie Defense Özellikleri:

  • Etkileyici müzikler ve ses efektleri
  • Farklı türde zombiler
  • Farklı silahlar ve yükseltme sistemi
  • Atmosfere sokan ateş hissiyatı
  • Açılabilir bonus öğeler

YORUMLAR