Camera Magic Pro 1.0.0.0 (winphone)

Camera Magic Pro

Camera Magic Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    192

  • Üretici

    Renew App Tools

Camera Magic Pro, Windows Phone platformundaki en kapsamlı kamera uygulamasıdır.

Camera Magic Pro, Windows Phone telefon kullanıcıları için özel olarak dizayn edilmiş kamera uygulamasıdır. Özçekim modu, filtre modu, seri çekim modu, düşük ışık modu, kolay çekim modu gibi profesyonel kullanıma yönelik özellikleri bir arada sunan uygulama, Windows Phone 8 ve üzeri sistemli tüm telefonlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Her seviyede kullanıcıya hitap arayüz ile gelen uygulama ücretsiz olmasına karşın profesyonel fotoğraf uygulamalarının özelliklerini kullanımınıza sunuyor.

Otomatik yüz algılama, zamanlayıcı, makyaj ile kusursuz özçekimlere imza atabileceğiniz Selfie Modu, 200’den fazla benzersiz fotoğraf filtresini kullanarak anı bambaşka gösterebileceğiniz Filtre Modu, çekiminizi eğlenceli ve yaratıcı şablonlarla süsleyebileceğiniz Sahne Modu, önemli anların her karesini yakalamanıza imkan tanıyan Seri Çekim Modu, ışığın az olduğu ortamlarda ışık dengesini ayarlayarak fotoğrafınızı daha görünür yapan Düşük Işık Modu, kırpma – döndürme – yazı ekleme – renk ayarlama ve diğer araçları içeren Fotoğraf Düzenleme Modu özellikleri ile gelen Camera Magic Pro, hızlı ve basit bir şekilde göz kamaştıran fotoğraflar elde etmenizi izin veriyor.

Camera Magic Pro, fotoğraflarınızı iyileştirmek ve düzenlemek için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları ücretsiz olarak sunuyor. Windows Phone telefonunuzla sıklıkla fotoğraf çeken biriyseniz ücretli profesyonel uygulamalara göz atmadan önce kesinlikle yükleyip denemelisiniz.

YORUMLAR