Can You Get 11 1.0.0.0 (winphone)

Can You Get 11

Can You Get 11
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Can You Get 11, 11 sayısına ulaşmanız gereken bir bulmaca oyunu ve Windows Phone'a özel.

Can You Get 11, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz harika bir sayı bulmaca oyunu. Basit gibi görünen basit oynanışa da sahip olan oyunun içerisine girdiğinizde öyle olmadığını anlıyorsunuz. Oyunda adında da anlayacağınız üzere 11 rakamını elde etmeye çalışıyoruz. Bunun kutucukları birleştirerek yapmamız gerekiyor. Lakin farklı rakamlarla doldurulmuş kutucukları kombine etmek tam bir zeka işi.

İlk oynaşınızda popüler sayı bulmaca oyunu 2048 oyununu oynadığınızı hissedeceğinize eminim. Lakin oyun oynanış olarak aynı olsa da çok daha zor ve keyifli bir oynanış sunuyor. Yine rakamları toplayarak ilerliyoruz. Bu sefer ulaşmamız gereken rakam 11.

11 rakamına ulaşmak kulağa oldukça basit gelse de oldukça zaman alıyor hatta ilk oynadığınız vakit ulaşamayacağınızı düşünebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kutucuğa dokunmak. Evet, bu oyunda farklı olarak kutucukları kaydırarak birleştirmek yerine dokunuyoruz. Kontrollerin yanı sıra oynayış ta biraz farklı. 2 + 2 şeklinde ilerlemiyor, 2’ye dokunduğumuzda tüm 2’ler 1 ile toplanıyor ve 3’e ulaşıyoruz. Bu şekilde hep dokunduğumuz rakama 1 eklenerek oyun ilerliyor. Hal böyle olunca 11 rakamına ulaşmak için kutucukları çok iyi seçmemiz, dokunmadan önce iyice düşünmemiz gerekiyor.

Farklı oyun modlarının da eklenmesiyle çok daha zevkli bir oyun haline geleceğini düşündüğüm Can You Get 11, 2048 oyunu ile benzer olmasına rağmen ilginç bir şekilde daha fazla sarıyor.

YORUMLAR