Captain Rocket 1.0.0.0 (winphone)

Captain Rocket

Captain Rocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Captain Rocket, Ketchapp'ın zor düzeyli beceri oyunlarından biri ve Windows Phone'da da resmi olmasa da mevcut.

Captain Rocket, her oyunları milyonlara ulaşan Ketchapp’ın imzasını taşıyan yapımlardan biri. Windows Phone platformunda resmi olarak karşımıza çıkmayan oyunda roketler üzerinde ilerleme yeteneğine sahip bir ajanı kontrol ediyoruz.

Sade modern görsellerle süslenmiş beceri oyununda düşman üssünden çok gizli belgeleri çalan bir ajanı kontrol ediyoruz. Görevimiz binbir zorlukla çaldığımız hayati önem taşıyan belgeleri sağ salim patronumuza iletmek. Tahmin edeceğiniz üzere bu, basit değil. Her an üzerimize gönderilen roketlere çarpma ihtimalimiz var ve de sadece roketlerin üzerinden zıplayarak ilerleyebiliyoruz.

Basit görseller sunduğundan göz yormayan oyunun kotrol sistemi ise oldukça basit yapılmış. Aksiyonu seven karakterimizi sabit duran roketler üzerinde ilerletmek ve de yer yer üzerimize gelen roketleri atlatmak için basit dokunma hareketini kullanıyoruz. Yani oyun tek elle rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış. Lakin sabit duran roketler üzerinden ilerlemek oldukça zor. Aralarındaki mesafeyi çok iyi ölçüp zamanlamınızı ona göre yapmanız gerekiyor. Aksi halde denizin dibini boyluyoruz.

Puan kazanma üzerine kurulu oyunda puan sistemi şöyle işliyor: Roketler üzerinden zıplama yeteneğine sahip karakterinizle ne kadar yol alırsanız yani ne kadar uzun mesafeye giderseniz puanınız o kadar artıyor. Denize düştüğünüz vakit kaldığınız yerden değil, sil baştan başlıyorsunuz.

Ketchapp’ın sinir bozduğundan uzun süreli oynayış için ideal olmadığını düşündüğüm yepyeni oyunu Captain Rocket, Windows Phone’da da ücretsiz olarak geliyor.

YORUMLAR