Cars: Fast as Lightning 1.0.0.9 (winphone)

Cars: Fast as Lightning

Cars: Fast as Lightning
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cars: Fast as Lightning, Disney ve Pixar'ın Arabalar filminden uyarlanmış, etkileyici grafik ve animasyonlara sahip bir yarış oyunudur.

Cars: Fast as Lightning Türkçe adıyla Arabalar: Şimşek Hızı, popüler mobil oyunların arkasındaki isim Gameloft tarafından geliştirilmiş, ücretsiz olarak oynanabilen yepyeni araba yarışı oyunudur. Disney ve Pixar’ın gişe rekorları kıran animasyon türünde filminde sahneye çıkan arabaları kontrol etme fırsatı sunan oyun, Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli tüm telefon ve tabletlerde akıcı bir şekilde oynanabiliyor.

Harika 3 boyutlu grafiklere yüksek kalitede seslendirme ve ara sahne animasyonlarının eşlik ettiği oyunda filmden tanıdığımız iki ana karakter olan Şimşek McQueen ve Mater bizleri Radyatör Kasabası’nda düzenledikleri yarış şenliğine davet ediliyoruz. Efsanevi Şimşek McQueen’den çoşkulu Francesco Bernoulli’ye kadar toplamda 20 Arabalar karakteri arasından dilediğimiz seçip yarışlara katılıyoruz. Tamamen kişiselleştirilebilir ve boyalarla süslenebilir bu arabalarla nitromuzu da kullanarak çok tehlikeli akrobasiler yapabiliyoruz.

Kontrollerin basit tutulduğu ancak ustalaşma gerektiren oyunda sadece yarışlara katılmıyoruz. Kendi Radyatör Kasabamızı da oluşturabiliyor, 30 interaktif binayla donatabiliyoruz.

YORUMLAR