Cepte KPSS 1.0.0.1 (winphone)

Cepte KPSS

Cepte KPSS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cepte KPSS, Windows Phone platformundaki en geniş içerikli ve pratik kullanımlı KPSS uygulaması.

Cepte KPSS, Windows Phone platformunda KPSS uygulamaları arasında şimdiye kadar rastladığım en kapsamlı ve kaliteli mobil uygulama. Türkçe, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık ve Eğitim Bilimleri derslerine ait soruların yanında pratik bilgilere de ulaşabildiğimiz uygulamanın reklamlardan arındırılmış tertemiz ve basit arayüz ile gelmesi de oldukça güzel.

KPSS’ye mobilden hazırlanma imkanı sunan Cepte KPSS uygulaması tamamen ücretsiz olmasına karşın, hem içerik kalitesi hem de kullanılabilirlik yönünden oldukça kaliteli. Windows Phone 8.1 cihazımıza ücretsiz indirebildiğimiz KPSS uygulamasında tüm derslere yönelik sorulara kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Soruların doğru yanıtlarının da gösteriliyor olması oldukça güzel düşünülmüş. Bu sayede eksiklerimizi rahatlıkla anlayabiliyoruz.

Cepte KPSS uygulaması, KPSS puanımızı hesaplama konusunda da bize yardımcı oluyor. Puan Hesaplama bölümünden GY ve GK doğru sayımız ve yanlışımızı girerek, KPSS P3 ve P10 puan hesaplaması yapabiliyoruz. Böylelikle sınav sonrası puanımızı hesaplamak istediğimizde ayrı bir uygulamaya veya internet tarayıcımızı açmaya gerek duymuyoruz.

KPSS’ye hazırlanırken kalın kitaplara ek olarak kendinizi sınama adına başvurabileceğinizi düşündüğüm Cepte KPSS uygulamasını pratik ve kapsamlı olması yönünden Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

YORUMLAR