Clever Photo Editor 1.0.0.0 (winphone)

Clever Photo Editor

Clever Photo Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması için beklenmedik düzeyde seçenek sunan bir Windows Phone uygulaması.

Windows Phone cihazınızda fotoğraf düzenlemek istiyorsanız geniş bir filtre seçeneğiyle benzerlerine fark atan bir uygulama olan Clever Photo Editor tam tamına 60 tane farklı filtre içeriyor. Özellikle de Instagram ile günümüz mobil fotoğrafçılığın olmazsa olmazı haline gelen filtreler sayesinde kalitesi düşük objektiflerden onarılmış fotoğraf çalışmaları yaratmak mümkün oluyor.

Karıştırma seçenekleri de özellikle farklı katmanlar arasında önem kazanırken tek bir görsel üzerinde bu uygulama ile size sunulmuş 80 hazır kalıp var. Bunun üstüne kendiniz de 18 farklı seçeneği kişiselleştirebiliyorsunuz. Bulanıklık, keskinlik, renk, doygunluk, kontrast, renkleri tersine çevirme, çerçeveler, damgalar, metin ekleme, kesme işlemi ve kolaj seçenekleri ile masaüstü uygulamalarına kafa tutmaya çalışırmışçasına bir izlenim yaratan bu uygulama birçok özelliği tek bir pakette sunarken sadece 8 MB yer kaplıyor.

Clever Photo Editor ile ilgili en güzel haber elbette uygulamanın ücretsiz olması. Geniş kapsamlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması arayıp bulamadıysanız burada size güven verecek bir durak var. Denememeniz için geçerli bir bahane yok.

YORUMLAR