Collage Maker - Photo Grid 1.0.0.0 (winphone)

Collage Maker - Photo Grid

Collage Maker - Photo Grid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Collage Maker - Photo Grid ile Windows Phone cihazınızda güzel fotoğraf kolajları oluşturabiliyorsunuz.

Android ve iOS için çıkan Photo Grid - Collage Maker uygulamasının Windows Phone klonu olan Collage Maker - Photo Grid, fotoğraflarınızla kolajlar oluşturmanızı sağlayan bir uygulama. Fotoğraf makinesi olgusuna yeni bir renk katan bu uygulama ile sevdiğiniz fotoğrafları bir araya getirip anlamlı bir bütün oluşturmanız mümkün.

Fotoğraf albümlerini kıskandıracak güzellikte hazırlanmış filtreler ve çerçeveler eşliğinde telefon kameranızın kapasitesini aşan estetik bir görsellik yakalayabiliyorsunuz. Resmi bir uygulama olmasa da orjinalini aratmayan bir çalışma olan bu uygulama ücretsiz olduğu için bakmaya değer sonuçlar yaratıyor.

Siz de fotoğraflarınızı bir araya getirip süslü kolajlar yapmaktan hoşlanıyorsanız, retro fotoğraf ve polaroid çerçevelere bir yakınsama hissediyorsanız Collage Maker - Photo Grid dijital olsa bile bu isteğinizi karşılayacak güce sahip. Instagram'ın yetişemediğini düşündüğünüz yerde bu uygulama ile düzenleme yapıp Instagram profilinize yükleme gerçekleştirmeniz mümkün.

YORUMLAR