Crossy Road 1.0.0.0 (winphone)

Crossy Road

Crossy Road
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crossy Road, basit görünümlü zor beceri oyunları arasında ve Windows Phone'da da ücretsiz.

Crossy Road, iOS ve Android platformunda 50 milyon indirmeye ulaşan bir beceri oyunu ve nihayet Windows Phone platformunda ücretsiz indirilebilir durumda. Harika refleksler gerektiren, tereddüde düşmeyerek ilerleyebileceğiniz eğlenceli bölümler içeren oyun boş zamanlar için kesinlikle en idealler arasına alınmalı.

Retro görselleri ile dikkat çeken oldukça popüler bir beceri oyunu olan Crossy Road oyununda amacınız karakterinizle karşıdan karşıya geçmek ve olabildiğince ilerlemek. Sonu olmayan oynanış sunan oyunda başlangıç karakteri olarak bir tavuğu seçebiliyorsunuz. Tavukla trafiğin oldukça yoğun olduğu bir bölgede ezilmeden karşıdan karşıya geçmeye çalışıyorsunuz. Tahmin edeceğiniz üzere karşıdan karşıya hızlıca geçmenize mani olacak çok sayıda engel var. Arabalar, otobüsler, köprüler, trenler son hız hareket eden, sizi ezmek için can atan engellerden sadece birkaçı.

Ne oynanış esnasında ne de menülerde reklam içermeyen oyunda farklı karakterlerle oynayabilmeniz için yolun farklı noktalarına konulmuş altın paraları toplamanız gerekiyor. Bunlar hem puanınızı artırıyor, hem de diğer karakterlerin kilidini açmanıza imkan tanıyor. Karakter demişken oyunda tavuk haricinde tavşan, köpek, kedi, kuzu, inek, penguen, sincap, kısacası aklınıza gelebilecek her hayvan ne çok ilginç insan dışı yaratıklar mevcut. Tabii ki tüm karakterleri görebilmeniz için oyunu oldukça uzun bir süre oynamanız gerekiyor.

Basit kontrol mekanizmasına sahip olmasına rağmen çıldırtan beceri oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız Crossy Road’u Windows Phone cihazınıza indirin derim.

YORUMLAR